"Why Start Up a Business"

Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu współuczestniczy w organizacji i promocji konkursu na biznesplan „WHY START UP A BUSINESS?” realizowanego przez Wrocławski Park Technologiczny.
Konkurs skierowany jest do osób, które myślą o założeniu lub rozwoju własnej firmy, przedsiębiorczych i kreatywnych studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych. Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się zarówno osoby, które dopiero planują rozpocząć działalność gospodarczą, jak i początkujący przedsiębiorcy chcący rozwinąć własny biznes.

Wystarczy opisać swój pomysł w formie skróconego biznesplanu i do 31 maja 2016 r. złożyć dokument w formie papierowej zgodnie z zapisami regulaminu konkursu na adres: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Duńska 9, 54-427 Wrocław, Sekretariat (budynek Delta) z dopiskiem: „Konkurs na biznesplan „Why Start Up a Business?”.
Wcześniej warto wziąć udział w warsztatach Design Thinking, podczas których można poznać ciekawych ludzi i razem z nimi zaprojektować innowacyjne rozwiązania lub przeanalizować swój biznesplan z doradcą na warsztatach organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Trzy najlepsze projekty otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wysokości 10 000 zł oraz bony o łącznej wartości 5 000 zł na realizację usług świadczonych w WPT. Dodatkowo organizator zapewnia darmowe biuro na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, a także dostęp do laboratoriów wyposażonych w nowoczesny sprzęt technologiczny na preferencyjnych warunkach.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie konkursu: www.konkurs.startupwro.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz do kontaktu z Biurem Karier Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, które udzieli wszystkim zainteresowanym wsparcia merytorycznego w przygotowaniu biznesplanu.