ALFA SCHOOL

Wrocławski Park Technologiczny S.A. wraz z SpeedUp Venture Capital Group (grupą funduszy inwestujących na wczesnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa) zapraszają na alfa SCHOOL w dniach 16-17 czerwca 2016. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Wzięcie udziału w dwudniowych warsztatach dla naukowców alfa SCHOOL pomoże przygotować się do kontaktu z inwestorami, poznać m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego. Uczestnicy otrzymają informacje nt. jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych oraz dowiedzą się jak przygotowywać prezentację inwestorską. Po południu 16-go czerwca natomiast, będzie czas na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorem.

Dla kogo są warsztaty? Dla twórców innowacyjnych rozwiązań – naukowców prowadzących działania B+R, którzy mają na celu komercjalizacje efektów swoich projektów. Organizatorzy skontaktują się z twórcami wybranych projektów.

Udział w alfa SCHOOL jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja poprzez stronę  http://alfa.ac/alfa-school/