Konkury UPRP w 2016 roku!

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w organizowanych przez siebie konkursach:

1.      XIV edycji konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2016,

2.      IV edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności
przemysłowej,

3.      IV edycji konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2016.

Konkursy adresowane są do szerokiego kręgu odbiorców. O ile pierwszy z wymienionych konkursów to oferta dla pracowników naukowych, absolwentów lub studentów placówek naukowych, o tyle pozostałe dwa konkursy mogą zainteresować każdego, choćby ze względu na pozauczelniane pasje i zainteresowania.

Prace konkursowe można nadsyłać do 20 października (praca naukowa), 22 października (informacja medialna), 4 listopada (film). Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone w czasie uroczystej gali. Zapraszamy osoby kreatywne i z pasją!

Terminy, dane kontaktowe, regulaminy i formularze zgłoszeniowe dotyczące poszczególnych konkursów znajdują się na stronie Urzędu pod adresem: http://www.uprp.pl/konkursy-uprp-2016/Menu05,824,7,index,pl/.

Zapraszamy serdecznie do udziału w imieniu organizatora i Ośrodka Informacji Patentowej przy Wrocławskiej Radzie Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.