KONKURS „WHY START UP A BUSINESS?”

Drogi Studencie, Absolwencie, Doktorancie i Pracowniku Naukowy!

Myślisz o założeniu lub rozwoju własnej firmy, ale brakuje ci doświadczenia i zaplecza? Opisz swój pomysł i weź udział w 2. edycji konkursu „Why Start Up a Business?”. Dla autorów najlepszych rozwiązań przewidziano nagrody pieniężne i pakiety usług, które pomogą w rozpoczęciu prowadzenia własnego biznesu lub jego rozwijaniu.

Konkurs „Why Start Up a Business?” w pigułce:

• kierowany jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych
  • do udziału mogą zgłaszać się osoby, które planują założyć własny biznes, jak i początkujący przedsiębiorcy działający w sektorze mikro i małych przedsiębiorstw (firma nie może być zarejestrowana dłużej niż 12 miesięcy licząc od daty zgłoszenia do konkursu)
  • zadaniem uczestników jest opracowanie krótkiego biznesplanu zawierającego najważniejsze założenia przedsięwzięcia i prognozy działalności
  • zgłoszenia można nadsyłać do 31 maja 2017 r.

Na autorów zwycięskich projektów czeka szereg atrakcyjnych nagród:

• bony na realizację usług świadczonych przez Wrocławski Park Technologiczny
  • bezpłatne korzystanie z powierzchni biurowej
  • dostęp na preferencyjnych warunkach do laboratoriów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt
  • nagrody pieniężne

Jeśli chciałbyś robić w życiu to co lubisz? Realizować swoje pasje? Tworzyć nowe rozwiązania,
a nawet zmieniać otoczenie? Odważ się stworzyć własny startup!
Pomoże Ci w tym Wrocławski Park Technologiczny i pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Nie zwlekaj i weź udział
w konkursie!

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.konkurs.technologpark.pl. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: konkurs@technologpark.pl lub magdalena.gawron@upwr.edu.pl.