DOFINANSOWANIE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu serdecznie zaprasza
osoby bezrobotne do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym, które odbędzie się w dniu 10 lipca 2015 roku od godziny 9.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu, ul. Gliniana 20-22 (budynek „B", sala konferencyjna).

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu w związku z realizacją Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój skierowanego do osób bezrobotnych do 30-go roku życia, zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym podczas którego zostaną omówione usługi i instrumenty wsparcia w tym: dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szkolenie na wniosek osoby uprawnionej.

Aby umożliwić wszystkim zainteresowanym zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami udzielanego wsparcia podczas spotkania konsultacyjno-informacyjnego nasi doradcy klienta wyjaśnią zasady i warunki korzystania z powyższych instrumentów rynku pracy, zaznajomią Państwa z niezbędną dokumentacją oraz obowiązującymi procedurami.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia pod adresem:

konsultacje@pup-wroclaw.pl

Wrocław, 01.07.2015 r.